Medailový balíček

597 Kč 533,04 Kč bez DPH
Skladem

Hvězdné čokolády, které vyhrály ocenění na prestižních soutěžích International Chocolate Awards a Great Taste. 

JEMNĚ PRAŽENO, MLETO ŽULOVÝMI KAMENY, TEMPEROVÁNO, S LÁSKOU BALENO.

 

Detailní informace

Bean to bar
Bean to bar
Naši čokoládu vyrábíme přímo z kakaových kakaových bobů až po finální tabulku.
Bez aditiv
Bez aditiv
Do našich výrobků nepřidáváme sójový lecitin, aromata ani konzervační látky.
Bez palmového oleje
Bez palmového oleje
Palmový olej u nás nenajdete. Používáme pouze kakaové máslo.
Česká výroba
Česká výroba
Kompletní výroba probíhá v naší dílně ve Velké Bíteši a v Brně.

Detailní popis produktu

O PRODUKTU

Jak chutnají čokolády oceněné v prestižních čokoládových soutěžích? Třeba jako tyto tabulky, které získaly ocenění na mezinárodní čokoládové soutěži International Chocolate Awards a světové soutěži potravin Great taste, přezdívané jako gastronimický Oskar.

Bronzovou medaili dostala čokoláda Kakaové nibsy, která byla v našem čoko gangu od samého začátku Ajaly. Zamíchali jsme do ní drcené kakaové boby, díky kterým slastně křupe, je intenzivně čokoládová a chutná lehounce po banánech.

Druhou výherkyní je naše čokoládová královna z Afriky - single origin tabulka Uganda. Tropická Uganda je čokoláda plná slunce a života. Chutná jako zralé ovoce a šťavnaté citrusy, což jde z čokoládovou chutí krásně dohromady.

Další vítězkou je svěží tabulka Květy a pomeranče. Voňavá tmavá čokoláda s esenciálním olejem z divokých pomerančů a sušenými lučními květy je neporazitelná šampiónka.

Dvě výherní hvězdy si ze stejné soutěže odnesla nejoblíbenější čokoláda našich zákazníků - Rustikální. Ucítíte v ní kontrast 100% čokolády a slaďoučké panely. Tyhle dvě chutě se mísí až v ústech a vytváří pokaždé trošku jiný, ale vždy úžasný a křupavý zážitek.

Poslední oceněnou láskou je naše single origin čokoláda Ekvádor. Vyrábíme ji z kakaových bobů odrůdy Nacional, která patří mezi nejvyhledávanější na světě díky květinové vůni a výjimečně pestrým chutím.  Přejeme vám slastné chutnání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky a dárky
Složení: Kakaové nibsy, Uganda, Květy a pomeranče, Rustikální, Ekvádor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: